Przejdź do treści

533 522 544

Systemy kontroli dostępu w Kaliszu

W aspekcie ochrony obiektów i zasobów coraz częściej konieczne jest uwzględnienie urządzeń mających na celu profesjonalną identyfikację osób. Miejsca podlegające takiej weryfikacji mogą być podzielone na mniejsze obszary, z czasowym lub trwałym prawem dostępu.

Do niezawodnego działania w nowoczesnych systemach kontroli dostępu wykorzystywane są elementy blokujące, takie jak: drzwi z elektrozamkiem, bramy, szlabany oraz różnego rodzaju drzwi przesuwne. Identyfikacja użytkowników odbywa się poprzez zbliżeniowe karty dostępu, kody pin, tagi RFID i piloty. Coraz częściej wykorzystywane są również odciski palców, technologia rozpoznawania twarzy czy też skan tęczówki oka.

Sprzedaż urządzeń i montaż kontroli dostępu Kalisz

W asortymencie Letcom uwzględniliśmy czytniki zbliżeniowe z klawiaturą oraz czytniki bez klawiatury, co pozwala na dostosowanie najbardziej optymalnego rozwiązania do każdego obiektu. Zaawansowane kontrolery dostępu posiadają wbudowaną kamerę oraz czytnik kart pamięci micro SD. Bardzo często wykorzystywane są również zamki szyfrowe – takie technologie szyfrowania cyfrowego doskonale sprawdzają się zarówno w strefach ograniczonego dostępu, jak też w domach jednorodzinnych.

Skuteczna identyfikacja osób to jedno z powszechnie stosowanych rozwiązań, m.in. w korporacjach czy też w urzędach. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba nadzoru technologie RFID mają szerokie zastosowanie. Firma Letcom oferuje nowoczesne systemy kontroli dostępu w Kaliszu, które wraz z systemami monitoringu i alarmami stanowią bardzo praktyczne narzędzie do zarządzania obiektami.