Przejdź do treści

533 522 544

Kamery przemysłowe Kalisz

Telewizyjny system dozorowy CTTV (z ang. Closed CircuitTeleVision) to profesjonalne rozwiązanie umożliwiające obserwowanie i rejestrowanie zdarzeń z odległości, przez jedno lub nawet kilkaset urządzeń jednocześnie. Co ważne – przemysłowe kamery mają zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak też w domach.

Kluczową rolę w tym starannie dopracowanym systemie odgrywają rejestratory z nośnikami pamięci, kamery oraz media transmisyjne, urządzenia zasilające i rozdzielające sygnały. Otrzymany obraz transmitowany jest do centrum odbiorczego, aby możliwe było obserwowanie na monitorach wszystkich aktualnych zdarzeń. Nowoczesny system dozorowy CCTV w Kaliszu umożliwia dostęp do podglądu obrazu i nagrań przy użyciu aplikacji na smartfonie lub tablecie.

Zalety monitoringu wizyjnego

Kamery przemysłowe zapewniają ochronę przed kradzieżą i osobami niepowołanymi, co jest niezwykle ważne w przypadku ochrony mienia w obiektach komercyjnych, jak i prywatnych. Niezawodny monitoring oferuje dobrą jakość obrazu w wysokiej rozdzielności, co pozwala dokładnie zweryfikować każde zdarzenie. Do zastosowania takiego rozwiązania skłaniają również niższe koszty, aniżeli w przypadku zatrudnienia pracowników do ochrony.

Instalacja systemu dozorowego wiąże się z wieloma przydatnymi funkcjami, do których należą m.in.: inteligentna analiza obrazu, cyfrowa redukcja szumu w obrazie, alarm świetlny i dźwiękowy, automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu, detekcja ruchu.

Montaż kamer CCTV w Kaliszu

Firma Letcom oferuje kompleksowe usługi, obejmujące instalację systemu monitoringu wizyjnego, jak również sprzedaż i konfigurację urządzeń. Profesjonalne kamery zewnętrzne oraz wewnętrzne dostosowywane są do indywidualnych oczekiwań klienta oraz do specyfiki chronionego obiektu. Usługi związane z telewizją przemysłową w Kaliszu obejmują nie tylko wykonanie całego projektu, ale też fachowe doradztwo, dobór urządzeń i błyskawiczny montaż.