Przejdź do treści

533 522 544

Wideodomofony Kalisz – dla domu i biznesu

Skuteczne systemy zabezpieczeń niezbędne są zarówno do ochrony obiektów użyteczności publicznej, jak i mieszkań prywatnych. W asortymencie Letcom znalazły się urządzenia analogowe, cyfrowe oraz bezprzewodowe. Oprócz fachowego doboru urządzeń wykonujemy montaż domofonów z kamerą – w Kaliszu obsługujemy firmy oraz bloki mieszkalne, a także klientów indywidualnych.

Profesjonalne systemy wideomofonowe pracują dzięki połączeniu funkcji bramofonów zlokalizowanych na zewnątrz obiektu oraz monitorów znajdujących się wewnątrz monitorowanego budynku. W ten sposób możliwa jest bezproblemowa komunikacja oraz zdalne otwieranie bram, drzwi i szlabanów.

Systemy wideomofonowe Kalisz

Zarówno domofony analogowe, jak i cyfrowe mają swoich zwolenników. Nowoczesne urządzenia posiadają nie tylko funkcje związane z zabezpieczeniem wejścia do obiektu, ale też możliwość komunikacji między użytkownikami, czyli interkom.

Zaawansowane domofony z kamerą to idealne rozwiązanie dla inteligentnego domu. W zestawie znajduje się moduł Wi-Fi, wbudowany mikrofon oraz głośniki. Oprócz dwukierunkowej komunikacji możliwa jest regulacja rozmaitych parametrów monitora: jasności obrazu, sygnału dzwonka i głośności rozmowy. Co więcej, w przypadku braku odpowiedzi na przycisk dzwonka możliwe jest automatyczne wykrywanie i zapisywanie zdjęć.

Kompleksowa obsługa systemów wideodomofonowych w Kaliszu obejmuje: profesjonalny dobór urządzeń, konfigurację i szkolenie, montaż oraz okresowe przeglądy i konserwacje w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.