Przejdź do treści

533 522 544

RCP Kalisz – systemy rejestracji czasu pracy

W każdej firmie jednym z ważnych aspektów jest określenie efektywności pracowników. Nic w tym dziwnego, ponieważ wydajność i niezawodne narzędzia pracy wpływają w mniejszym lub większym stopniu na sukces całego przedsiębiorstwa. Analizę efektywności i weryfikację czasu pracy zdecydowanie ułatwiają urządzenia przeznaczone do monitorowania czasu pracy. Zebranie tych danych w postaci raportów stanowi niemałe ułatwienie w planowaniu ewentualnych zmian kadrowych i organizacji czasu pracy na poszczególnych szczeblach firmy.

W jaki sposób działa elektroniczna ewidencja czasu pracy?

Program rejestrujący czas pracy może z powodzeniem zastąpić tradycyjne karty pracy, w których zapisywane są wszystkie informacje dotyczące godzin pracy i obecności oraz dni wolnych. Co więcej, elektroniczna rejestracja czasu pracy jest bardziej funkcjonalna i minimalizuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek błędów.

W celu identyfikacji pracownika wykorzystuje się specjalne karty dostępu, kody pin, coraz częściej również zdjęcia twarzy lub odcisk palca. Dzięki takim rozwiązaniom uniemożliwia się wejście na teren zakładu pracy osobom niepowołanym. Co ważne – system rejestracji czasu pracy może współpracować z innymi zabezpieczeniami w firmie, np. z monitoringiem lub systemem alarmowym.

Nowoczesny system RPC na bieżąco kontroluje wszystkie obecności, spóźnienia oraz nieobecności pracowników. Tworzenie raportów online jest nieocenione nie tylko z perspektywy usprawnienia pracy działu kadr, ale też dla osób decyzyjnych odpowiedzialnych za pracę danego zespołu.

Rejestratory czasu pracy Kalisz

Firma Letcom zajmuje się zarówno sprzedażą, jak również konfiguracją i montażem systemów RCP w Kaliszu. Bardzo szybko można się przekonać, że wprowadzenie elektronicznej ewidencji czasu pracy przynosi wiele korzyści – z uwagi na bieżącą kontrolę obecności pracowników oraz ich efektywność, a także ze względu na oszczędność czasu i redukcję kosztów obsługi kadrowej.