Przejdź do treści

533 522 544

Systemy automatyki wjazdu Kalisz

Oprogramowanie przeznaczone do identyfikacji tablic rejestracyjnych ma coraz większe zastosowanie. Zaawansowane systemy ANPR umożliwiają automatyczną weryfikację wjeżdżających na dany obszar pojazdów, co zwiększa poziom bezpieczeństwa oraz ułatwia zarządzanie obiektami – np. parkingami. Co więcej, na instalację takich systemów coraz częściej decydują się również osoby prywatne.

Automatyczne systemy rozpoznawania numerów rejestracyjnych w Kaliszu

Systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPR doskonale sprawdzają się na parkingach przy szpitalach i centrach handlowych – wszędzie tam, gdzie konieczna jest kontrola przemieszczających się pojazdów. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu możliwe jest nie tylko rozpoznanie tablic, ale też identyfikacja marki i koloru pojazdu. Takie rozwiązania wykorzystywane są również przez służby drogowe i celne, co ułatwia poszukiwanie skradzionych pojazdów, ściganiu przestępstw i wykroczeń drogowych.

Instalacja systemów ANPR w Kaliszu obejmuje fachowe doradztwo i profesjonalny montaż. Systemy automatyki wjazdu i dedykowane do tego oprogramowania kamery ANPR/LPR umożliwiają błyskawiczną identyfikację pojazdów, eliminując tym samym konieczność wykorzystywania kart zbliżeniowych, czytników czy biletów parkingowych.