Przejdź do treści

533 522 544

Instalacja inteligentny dom Kalisz

Automatyzacja coraz częściej wykorzystywana jest nie tylko w firmach, ale również w domach. Doskonałym przykładem może być oprogramowanie Smart Home, dostosowane do konkretnych oczekiwań i potrzeb użytkowników. Dzięki takim rozwiązaniom właściciele posesji zyskują nie tylko wyższy standard pod względem komfortu, ale też oszczędności związane z wykorzystaniem energii. Co ważne, system automatyki budynkowej w Kaliszu może być zintegrowany również z systemem alarmowym lub monitoringiem.

Specyfika działania i zalety automatyki budynkowej

Funkcjonalność domu przekłada się bezpośrednio na wygodę wszystkich użytkowników. Inteligentny system zarządzania budynkiem gwarantuje mnóstwo udogodnień, które ułatwiają codzienną organizację – nie tylko w kontekście pracy i obowiązków, ale też czasu przeznaczonego na rekreację i relaks. Do funkcji, które warto polecić w ramach oprogramowania Smart Home w Kaliszu należą m.in.:

– sterowanie oświetleniem i osłonami okiennymi,
– regulacja temperatury w pomieszczeniach,
– sterowanie sprzętem RTV i AGD,
– sterowanie wentylacją i klimatyzacją,
– otwieranie/zamykanie bram garażowych i furtek,
– automatyczne nawadnianie ogrodu.

Poszczególne funkcje dostosowywane są nie tylko do indywidualnych preferencji użytkowników, ale też do aktualnych warunków pogodowych, pory dnia i stopnia nasłonecznienia. Automatyka budynkowa dzięki użyciu elektronicznych urządzeń wpływa bezpośrednio na efektywne zarządzanie czasem, co doskonale sprawdza się we współczesnych realiach.

Inteligentny system zarządzania budynkiem w Kaliszu

Firma Letcom wykonuje kompleksowe prace w ramach inteligentnych rozwiązań dla domu. Takie rozwiązania zarówno podwyższają komfort użytkowania poszczególnych stref obiektu, jak też zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Podłączenie sprzętów i instalacji do jednego systemu zdecydowanie ułatwia zarządzanie całym obiektem, przy minimalnym udziale człowieka.