Przejdź do treści

533 522 544

Kamery przemysłowe CCTV

Monitoring wizyjny, inaczej – telewizyjny system dozorowy (CCTV – z angielskiego Closed Circuit TeleVision) to starannie dopracowany system, który pozwala na obserwowanie i rejestrowanie zdarzeń z odległości, przez jedną do nawet kilkuset kamer jednocześnie.

Instalacja telewizji przemysłowej i zalety takiego rozwiązania

W skład systemu wchodzą głównie rejestratory z nośnikami pamięci (najczęściej dyski twarde), kamery oraz media transmisyjne (okablowanie miedziane, światłowodowe, urządzenia do transmisji bezprzewodowej), urządzenia zasilające i rozdzielające sygnały. Obraz z kamer przemysłowych CCTV transmitowany jest do centrum odbiorczego, a personel na monitorach może na bieżąco obserwować zdarzenia. W aktualnie uruchamianych systemach często dostęp do podglądu na żywo oraz nagrań jest realizowany zdalnie przez sieć Lan lub Internet, przy użyciu dedykowanych aplikacji na smartfonach, tabletach lub komputerach.

Montaż kamer Kalisz

Podejmujemy się zleceń związanych z instalacją systemów monitoringu wizyjnego, jak i sprzedażą oraz konfiguracją samych urządzeń. Jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć całą inwestycję, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Instalowana przez firmę Letcom telewizja przemysłowa obejmuje Kalisz, jak też inne miejscowości: Ostrów Wielkopolski, Konin, Pleszew oraz Turek.  Oferujemy doradztwo i wykonanie projektu, dobór urządzeń, profesjonalny montaż, a także konfigurację i szkolenie. W ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej realizujemy okresowe przeglądy i konserwacje.